Sinaspril Paracetamol-flüssigkeit – 100 Ml

SKU: 8713091022357
Keine Bewertungen

Preis:
Sonderpreis€8,39

Beschreibung

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en pijn en koorts na vaccinatie. Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en pijn en koorts na vaccinatie. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar bij apotheek en drogist. Doelgroep Kinderen Samenstelling Bevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Dosering Baby's van 3 maanden tot 1 jaar: ½ doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. Kinderen van 1-2 jaar: 1 doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. Kinderen van 2-4 jaar: 1-1½ doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. Kinderen van 4-6 jaar: 1½ doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. Kinderen van 6-9 jaar: 2 doseerlepels per keer, 4-6 keer per 24 uur. Kinderen van 9-12 jaar: 3 doseerlepels per keer, 4-6 keer per 24 uur. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken. Let op Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen. Verpakking Flacon à 100 ml met kinderveilige sluiting. Vorm Stroop Kleur Roze Meer informatie www.bayer.nl Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen) PARACETAMOL Contra indicaties Overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de overige bestanddelen.

You may also like

Recently viewed